Dzięki niemu Polska mogła choć przez chwilę bawić się na koncertach! Robert Klatt (Classic) ma szansę na wyjątkowy tytuł.

To dzięki niemu w roku 2020 mogliśmy bawić się na koncertach. Pora się odwdzięczyć.

Robert Klatt – członek zespołu Classic oraz organizator wielu festiwali muzycznych.
Jak mówi Marcin Miller – lider zespołu Boys: – Nie ma taniej rzeczy, której Robert by nie załatwił.
Wielu artystów darzy go ogromną sympatią gdyż jest bardzo miłym i otwartym człowiekiem.

Robert Klatt, znany wszystkim fanom disco polo jako wokalista, kompozytor oraz autor tekstów zespołu Classic i prezenter stacji telewizyjnej PoloTv.
Jednak nie do końca to tylko osoba medialna. Robert jest również właścicielem Firmy Word Media, która w tym roku powinna otrzymać nobla za pomysłowość na organizację koncertów w dobie panującej pandemii koronawirusa.

Wszystkie pomysły wydawały się być niemożliwe innym firmom na realizację koncertów w trakcie obostrzeń, jednak znalazł się człowiek, który wpadł na pomysł aby miliony Polaków przed telewizorami oraz na widowni bawiły się podczas koncertów gwiazd disco polo w ramach koncertu „Wakacyjna trasa dwójki”. – Jest nim Robert Klatt i jego firma Word Media.

Najpierw koncerty odbywały się bez publiczności, później były samochodowe i w końcu w amfiteatrach z widzami z zachowaniem wszelkich rygorów sanitarnych. Cieszę się że to się udało. – Mówi Robert Klatt w tygodniku Na żywo.

Zarówno widzowie, jak i zespoły które mogły wystąpić na scenach „Wakacyjnej trasy dwójki” są bardzo wdzięczni że w obecnym trudnym czasie mogli spotkać się ze swoimi fanami i wykonać dla nich ich ulubione utwory oraz i specjalne wykonania.

Teraz czas odwdzięczyć się za rozrywkę, którą zaserwował nam lider formacji Classic.
Robert Klatt otrzymał nominację do tytułu „Osobowość Roku 2020”
Zdaniem naszej redakcji ma ogromne szanse aby otrzymać ten tytuł choćby za pracę i pomysłowość w organizowaniu rozrywki tysiącom ludzi.

Już teraz kliknij w link i zagłosuj na Roberta Klatta.


Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację