Elwira Mejk poruszyła fanów! Szokujący wpis wokalistki disco polo! na granicy z Białorusią jest jej syn!

Elwira Mejk zabrała głos w sprawie ostatnich wydarzeń, które mają miejsce na granicy polski. Tam jest jej syn!

Elwira Mejk, wokalistka disco polo, którą kochają miliony fanów. Wszyscy uważnie śledzą jej profile na portalach społecznościowych, na których wokalista dość aktywnie udziela się publicznie. Często pokazuje co robi w danym momencie aby być blisko ze swoimi fanami i dzielić z nimi przyjacielskie relacje.

Kilka dni temu Elwira Mejk opublikowała poruszający za serce wpis odnośnie sytuacji w kraju jaka ma miejsce od tygodni na granicy Polski z Białorusią.

Syn wokalistki disco polo dba o dobro i bezpieczeństwo Polaków! Wraca do domu tylko na chwilę i znów wraca.

Również mnie poruszają zniesławiające wpisy nt służb granicznych. Milczałam, teraz powiem. Właśnie dziś, w Dzień Niepodległości. Ten żołnierz, to mój syn Filip. Bóg, honor, ojczyzna. Przysięgał bronić granic RP. Granic, niezależnie przez kogo atakowanych. Od września, z kilkudniowymi przerwami, kiedy wraca do domu, jest na granicy z Białorusią. Widzi i słyszy, co na granicy się dzieje, na bieżąco. Mając ludzkie uczucia, zachowuje powściągliwość żołnierza, który jest na służbie. Obowiązuje go tajemnica państwowa. Ja – Elwira, matka żołnierza stojącego na granicy z Białorusią. Myślę. Myślę, o tej wojnie. Wojnie hybrydowej, która rozgrywa się w pasie przygranicznym, a której my, żyjący w głębi kraju, nie odczuwamy. Myślę o naszych żołnierzach, o ich służbie, oddaniu, poświeceniu, i jednocześnie o dzieciach w lasach. To bardzo trudna sytuacja dla każdej ze stron. Co mogę zrobić ? Do sortowni PCK w Lublinie wysłałam paczkę z odzieżą i słodyczami dla dzieci. Modlę się za pokojowe rozwiązanie tej wojny. Smuci mnie tylko to, ze ludzie w lasach nieświadomie stali się żywą bronią przeciwko stabilizacji pokoju. Mój syn, tak jak tysiące jego kolegów, w nocy, czy w dzień, dzielnie pełni wartę. Broni granic naszego kraju. Nie pozwólmy innym pluć na mundur ! Żołnierze – jestem z Was dumna!

Matka jednego z Was.

Wielu fanów popiera słowa wokalistki, które nie da się ukryć potrafią ruszyć serca wielu fanów. Każdy syn z pewnością chciałby aby jego rodzice byli z niego dumni tak jak dumna jest ze swojego syna Elwira Mejk.


Przeboy

Klaudia Bemler

Czelo po co mi to było

Radio FTB

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację