Fani nazywają go mistrzem i królem! Arek Kopaczewski w repertuarze zespołu Milano!

Mistrz w swoim fachu! Arek Kopaczewski podbija serca fanów coverem zespołu Milano!

Jesteśmy zdanie, że tego wokalisty przedstawiać nikomu nie trzeba. Arek Kopaczewski nazywany przez swoich fanów królem muzyki disco polo oraz mistrzem wokalnym. Jego głos jest tak uniwersalny oraz przyjemny dla ucha, że jego utwory aż chce się słuchać godzinami. Doskonale odnajduje się niemal w każdej tonacji.

Urodził się 21 sierpnia 1989 roku w Toruniu gdzie przez pierwsze lata życia właśnie to miasto było miejscem jego zamieszkania. Arek Kopaczewski to człowiek z duszą wielkiego artysty chociaż jest bardzo skromnym wokalistą nie lubiącym się popisywać to wszystkie jego utwory dają wielki popis w sieci co przelewa się na ilości wyświetleń jego autorskich utworów.

Covery to jego specjalność! Jest w tym absolutnym mistrzem! W weekendy natomiast bawi gości na weselach z jego zespołem „OPTIMA”.

Dziś na łamach naszego portalu przedstawiamy kolejny cover w wykonaniu Arka Kopaczewskiego. Tym razem artysta na swój warsztat wokalny wziął utwór zespołu Milano z roku 2020 pt: „Dla Ciebie dziewczyno„.

Kolejny raz Arek udowodnił, że jest w stanie po swojemu zaśpiewać niemal wszystko. W jego wersji utwór zespołu Milano również otrzymał zmienioną aranżację w stylu muzyki disco polo z lat 90-tych, którą przygotował LOKI – producent, który specjalizuje się w tego typu aranżacjach.


Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację