Grupa Massive niczym maszyna produkująca hity! Kolejny taneczny kawałek w ich wykonaniu!

Ich produkcje mają setki tysięcy wyświetleń w serwisie YouTube! Zespół Massive odkryciem roku!

Massive czyli zespół, który jest ogromnym wulkanem pozytywnej energii. Istnieją w branży muzycznej od wielu, wielu lat, lecz dopiero od niedawna zaczęli produkować autorskie piosenki, które cieszą się ogromną popularnością. Uch utwory to: „Maska” oraz „Ta dziewczyna ma„. Ich styl to dokładnie taka muzyka jaką grają w każdy weekend. Ma być tanecznie i pod nóżkę.

Massive to z pewnością nie są amatorzy. To zawodowi muzycy, którzy swoją pracę łączą z wielką pasją.
Wokalista zespołu Adrian, został nazwany przez fanów „Człowiekiem orkiestrą”, gdyż potrafi grać na: keyboardzie, akordeonie, saksofonie, gitarze oraz perkusji. Od wielu lat sukcesywnie budują liczne grono swoich fanów podczas imprez weselnych oraz w sieci publikując swoje portfolio muzyczne na kanale YouTube.

Nadchodzi kolejna nowość! „Chciałbym Ciebie spotkać jeszcze raz” będzie strzałem w dziesiątkę!

Na oficjalnym fanpage zespołu Massive pojawiło się video, prawdopodobnie z trasy na kolejne wesele podczas, której zespół postanowił zaprezentować fanom fragment nowego utworu.
Nowość będzie nosiła tytuł: „Chciałbym Ciebie spotkać jeszcze raz„. Jest to doskonały kawałek dla wszystkich fanów muzyki folkowe, biesiadnej i disco polo.
Utwór wykonany w typowym stylu zespołu Massive, który pokochała cała polska.


Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację