Grupa Power Play w folkowym wydaniu! Nowość pt: „Nie róbmy dramy” już dostępna!

Cóż za genialna nowość! Zespół Player Play z nowym utworem pt: „Nie róbmy dramy„.

Zespół Power Play to trzech zwariowanych Panów którzy kochają to co robią. Na swoje koncerty przyciągają ogromne tłumy fanów. Dzięki ciekawemu programowi koncert zespołu nie ogranicza się tylko do śpiewanych piosenek lecz również ma na celu rozruszać najbardziej sztywnego fana.
Sylwester Gazda, wokalista i lider zespołu Power Play, który w roku 2001 w Zamościu postanowił stworzyć zespól disco polo o nazwie Power Play.
Power Play posiada wiele wylansowanych hitów oraz swój długo wyrabiany styl. Ich utwory to żywe i ciekawe brzmienie, którego nie da się podrobić.

Ten zespól potrafi zaskoczyć za każdym razem. W ich najnowszym utworze słyszymy zupełnie coś innego!


Grupa Power Play cały czas rozwija swój repertuar muzyczny w dość szybkim i zawrotnym tempie, fani nie mogą nawet na chwilę odpocząć od nowości tego zespołu. Co najważniejsze, nie brakuje im pomysłów na wielkie hity!

Dziś w sieci ukazał się ich najnowszy utwór wraz z teledyskiem do utworu pt: „Nie róbmy dramy„. Nowość w zupełnie innym klimacie niż dotychczas zespół Power Play tworzył dla swoich fanów.
Elementy folkowe w nowości zespołu to coś czego jeszcze Power Play nie miał w swoich produkcjach.
Teledysk stworzyła niezawodna firma PNmedia, której zespół już wielokrotnie zaufał i powierzył zadanie stworzenia genialnego klipu.


Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację