HOT NEWS! O krok od śmierci! Groźny wypadek wokalisty disco polo! (ZDJĘCIA!)

Wracamy do normalności! Koncerty w pełni rozpoczęte!

Z epidemią koronawirusa zmagamy się już grubo ponad rok. Pandemia oraz związane z nią obostrzenia spowodowały niemałe zamieszanie w branży muzycznej. Odwołanie koncertów, zamknięcie imprez, a nawet lokacji, w których artyści kręcą swoje teledyski. Po ponad roku powoli sytuacja zaczyna się statkować. Mimo panujących restrykcji, władze zdecydowały się „odmrozić” branżę muzyczną i tak oto, pojawiają się pierwsze koncerty, podczas których fani mogą spotkać się z ulubionymi artystami, a ci zaś – ze swoimi słuchaczami. Mamy nadzieję, że sytuacja ta utrzyma się przez długi czas.

O krok od śmierci! Wypadek na drodze ekspresowej!

W sobotni wieczór, 5 czerwca 2021 roku, w Grabinie k./Płocka, gdzie mieści się lokal o nazwie Plaża Patelnia swój koncert dawał Swinger, twórca m.in. takich hitów jak: „Lody„, „Cenzura„, „Nie dała” czy „Dawaj mała”. Publiczność tego dnia dopisała zapominając o otaczającej nas rzeczywistości. Fani wraz ze Swingerem śpiewali niemalże refren każdego utworu. Koncert udany, czas na powrót do domu.

Podczas powrotu z koncertu artysta wraz ze swoim kierowcą mieli wypadek drogowy na drodze ekspresowej S8. Auto, którym podróżował wokalista uderzyło w znajdujące się przy szosie barierki. Jak udało się dowiedzieć naszemu portalowi, w aucie był Swinger oraz kierowca. Obaj mężczyźni trafili do szpitala.

  • To cud, że udało nam się przeżyć. – mówił dla naszego portalu Swinger.

Zdarzenie wyglądało bardzo groźnie. Na szczęście mężczyźni uszli z życiem w tym tragicznym wypadku. Zarówno kierowca, jak i gwiazdor, mają się dobrze i powoli dochodzą do zdrowia po niedzielnym zdarzeniu.

W imieniu naszej Redakcji życzymy poszkodowanym dużo zdrowia oraz szybkiego powrotu do codziennej aktywności. Apelujemy: uważajcie na drogach, niezależnie czy jest to droga szybkiego ruchu czy nie. Bezpieczeństwo jest priorytetem. I nasze i współuczestników.

Możemy zdradzić, że już 18 czerwca o godzinie 16:15 na kanale wytwórni Lemon Records odbędzie się premiera najnowszej produkcji od Swingera „Ja i ona”. Krótką zapowiedź możecie zobaczyć poniżej.


Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację