Już 17 września Charytatywna impreza – Gwiazdy Dla Hani! na scenie wystąpią gwiazdy disco polo i nie tylko! Trzyletnia Hania potrzebuje naszej pomocy! Nie przegap tego wydarzenia!
Polecamy: Mocna premiera od zespołu Skalar US pt. "Król Złoty".
Muzyka disco polo cieszy się dużym zainteresowaniem wśród ludzi, którzy lubią bawić się przy rytmicznych i wesołych piosenkach. Zespoły disco polo to artyści, którzy potrafią rozgrzać publiczność do czerwoności, na ich koncerty przybywają tłumy fanów gotowych na niezapomnianą imprezę.
Muzyka to nie wszystko, co jest ważne w życiu, choć muzyka może wiele zmienić. Tym razem zmienić chcemy los 3-letniej Hani, która pilnie potrzebuje naszej wsparcia. Już 17 września w Grodzisku Mazowieckim odbędzie się Wydarzenie Charytatywne „Gwiazdy dla Hani”. Z tej okazji wystąpią znakomite zespoły disco polo i nie tylko! Dołączą do nich również znani TikTokerzy!
Polecamy: Boys z nowym singlem "Takiej dziewczyny", który przywoła najpiękniejsze wspomnienia lat 90-tych
Trzyletnia Hania i pilnie potrzebuje pomocy i środków na leczenie.
Hania to trzyletnia dziewczynka, która zmaga się z ciężką chorobą serca. Urodziła się z TGA, czyli przerzutem wielkich naczyń. Rodzice dowiedzieli się o tym, gdy Hania była jeszcze w brzuchu mamy. Po narodzinach Hania trafiła do Centrum Zdrowia Dziecka, gdzie poddano ją skomplikowanym zabiegom. Hania walczy o zdrowie i potrzebuje naszej pomocy. Rehabilitacja i terapia są bardzo drogie i nie stać na nie jej rodziców. Każdy grosz się liczy. Pomóżmy Hani wyzdrowieć i cieszyć się dzieciństwem.
„Gwiazdy dla Hani”. Na scenie znani TikTokerzy oraz popularne zespołu disco polo i nie tylko!
Koncert „Gwiazdy dla Hani” odbędzie się 17 września od godzin 13:30. W programie licytacje oraz zbiórki do puszek i koncerty gwiazd muzycznych. Na scenie zobaczymy m.in:
- Golden EYE
- Freestyle
- K.Embradora
- Albik
- MiłyPan
- WonerS
- Księciunio
- Pudzian Band
- Medusa
- Monika Chwajoł
- Klaudia Zielińska
- Joker
- Power Boy
- Eksplozja
- Luka Rosi
- Maluba
- Marcin Czerwiński
- Menelaos
- DiscoBoys
„Gwiazdy dla Hani” już 17 września w Grodzisku Mazowieckim.
Jeśli kochasz muzykę disco-polo i chcesz wesprzeć Hannę, która walczy z chorobą, to nie możesz przegapić tego wydarzenia! W niedzielę, 17 września, w Parku Skarbów w Grodzisku Mazowieckim odbędzie się wielki koncert charytatywny z udziałem największych gwiazd tego gatunku. Będzie to niezapomniana impreza pełna emocji, radości i solidarności. Oprócz koncertów będą również liczne atrakcje, które zapewniają organizatorzy koncertu, który poprowadzą Dagmara Kadjel oraz Kuba Adamiak. Nie może Was zabraknąć! Hania potrzebuje naszej pomocy. Imprezę poleca partner koncertu portal disco-polo.eu!
