Zespół Red Queen to zespół na czele z wokalistką Asią, która na swoim koncie ma wielki sukces czyli wygraną w programie „Disco Star” telewizji PoloTv.
Od tamtej pory wszyscy fani muzyki tanecznej pokochali Asię nazywając ją humorystycznie poprzez kolor włosów „Czerwoną królową.
Chociaż wokalistka zmieniła kolor włosów, przydomek, który nadali jej fani nie opuszcza jej nawet na chwilę.
Po sukcesach autorskich utworów oraz duetów m.i.n z Patrykiem Pegzą czas na nowość.
Początek roku 2021 dla zespołu Red Queen to wielkie wydarzenie gdyż wraz z jego początkiem na oficjalnym kanale YouTube zespołu pojawiła się nowość!
Utwór pt: „Jestem jedna na milion” wraz z teledyskiem to niesamowita energia, która powstała we współpracy z firmą PNmedia oraz Patrykiem Pegzą – liderem zespołu After Party.
Na łamach naszego portalu udostępniamy wyżej wspomnianą nowość i zachęcamy gorąco do oglądania.