Jest tanecznie i rytmicznie! Totalny odlot czyli nowość od grupy Iskar pt: „Przed nami”.

Ten zespół wciąż zaskakuje. Maszynka do tworzenia hitów czyli zespół Iskar!

Ten zespół gości na łamach naszego portalu od początku swojej kariery. Nasi czytelnicy odnajdują w ich twórczości coś wyjątkowego. Biorąc pod uwagę, że grupa Iskar nie tworzy muzyki disco polo to ich produkcje są opanowane i rytmiczne. Przy ich utworach bawią się wszystkie pokolenia na imprezach tanecznych. Do ich piosenek po prostu nie da się siedzieć przy stole. Nogi same rwą się do tańca.

Nadmieniamy, że miesiąc temu ukazała się płyta świetna płyta, która cieszy się dużym zainteresowaniem Grupy ISKAR pt. „LEILO”, na której usłyszymy 15 piosenek w klimacie Latino o zabarwieniu dance, pop i reggaeton.
Jest to wspaniała propozycja na lato oraz wieczorki taneczne. Płytę zakupić można za pomocą serwisu allegro.pl oraz na oficjalnej stronie zespołIskar.

Super teledysk i doskonała rytmika! Oni wiedzą co to dobra produkcja!

Grupa ISKAR wciąż zadziwia swoją intensywnością działania. Mimo, że ilość ich letnich przebojów wystarczyłaby na całą dekadę, panowie postanowili przedstawić je nam wszystkie w jeden sezon. Dzisiaj udostępniamy kolejną nowość, czyli piosenkę wraz z teledyskiem pt. „Przed nami”.

Jest to utwór, który zostanie na dniach zaprezentowany na telewizyjnej antenie przez Marka Sierockiego, u którego IKAR gościł 29-go lipca. O emisji odcinka w telewizji będziemy informować również na łamach naszego portalu.

Tak więc dzisiaj czas na mega taneczny, kolejny letni przebój grupy Iskar pt: „Przed nami”.


Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację