Już 29-tego stycznia 2022 roku Dolny Śląsk będzie stolicą disco polo! Nadchodzi Gala Disco vol. 7 w Lubinie.

Najgorętsza impreza na. Dolnym Śląsku już w styczniu! Kolejny raz Gala Disco w Lubinie! 7 edycja!

Poprzednie edycje tego wielkiego wydarzenia jakim jest Gala Disco cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Ostatnia edycja odbyła się w 2020 roku m.in pod naszym patronatem. Publiczność dopisała, dość sporą frekwencją bawiąc się wyśmienicie przy utworach swoich ulubionych zespołów.

Organizatorzy od kilku tygodni zapowiadają już kolejną edycję po rocznej przerwie. W roku 2021 koncert został odwołany ze względu na pandemię. W roku 2022 zaplanowano huczną imprezę z wielkimi gwiazdami sceny disco polo.

Lista wykonawców jest bardzo długa! Zagrają same najlepsze hity podczas wielkiej gali.

Póki co nie ma jeszcze oficjalnie podanych wszystkich wykonawców, jednak już teraz możemy zaprosić naszych czytelników na tą wielką i wspaniałą imprezę jaką będzie Gala Disco vol. 7 w Lubinie.

Gala Disco w Lubinie to wyjątkowy, doroczny koncert z największymi przebojami polskiej muzyki disco & dance na żywo! Kilka godzin zabawy, humor i rodzinny charakter imprezy oraz doskonała realizacja techniczna, uczyniły z Gali Disco największą imprezę karnawałową w regionie. Na 7 edycji imprezy wystąpi aż 11 zespołów: Daj To Głośniej, Ronnie Ferrari, Czadoman, Kwestia 07, Miły Pan, Mejk, Topky, Dżentelmeni, Awangarda, Dr Swag i Łobuzy oraz wiele innych.

Bilety na koncert można kupić na stronie www.biletyna.pl


Przeboy

Klaudia Bemler

Czelo po co mi to było

Radio FTB

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację