Kolejny sukces w branży disco polo! Lider zespołu Avinion Dance otrzymał specjalną nominację!

Zespół Avinion Dance znany jest z takich przebojów jak: „Algorytm”, „Oj oj oj” czy m.in „Letnia dziewczyna”. Wszystkie te produkcje cieszyły się nie małym zainteresowaniem wśród publiki. Okazuje się jednak, że czas pandemii dla lidera grupy, Mateusza, może być szczęśliwy.

Wokalista na łamach social mediów podzielił się wpisem, który zaskoczył wielu fanów.

Lider grupy Avinion Dance został nominowany do plebiscytu Osobowość Roku 2020 w kategorii Kultura. Organizatorzy plebiscytu docenili gwiazdora m.in za działania na rzecz promocji kultury oraz koncertowanie on-line w czasie trwania pandemii koronawirusa. Oznacza to kolejny wielki sukces w branży disco polo.

Jak już wspomnieliśmy, wielu fanów doznało szoku z powodu opublikowanej informacji. Wieść o nominacji spowodowała, że prywatny profil zalały wiadomości z gratulacjami, na które lider grupy chętnie odpowiadał. W rozmowie przeprowadzonej z wokalistą zespołu, udało nam się dowiedzieć, że Avinion Dance ma już w pełni gotowy utwór pt. „Córka sołtysa”, do którego ma powstać również wideoklip. Na obecną chwilę trwają prace scenariusze.

Chcę, by klip do naszej nowej produkcji był szalony. Wybacz, ale niestety, na ten czas, więcej szczegółów zdradzić nie mogę. ” – powiedział nam lider zespołu.

Nie pozostało nam innego jak czekać na nową produkcję. W imieniu Redakcji gratulujemy nominacji i życzymy wygranej w tej niezwykle zaciętej walce, którą można wygrać poprzez sms-owe głosowanie.


Przeboy

Klaudia Bemler

Czelo po co mi to było

Radio FTB

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację