Liderka zespołu Piękni i Młodzi Magdalena Narożna jest w ciąży?! Fani wokalistki w wielkim zdezorientowaniu.

Magdalena Narożna liderka zespołu Piękni i Młodzi na swoim koncie posiada mnóstwo sukcesów muzycznych. Produkcję zespołu w bardzo szybkim czasie zyskują na wielkiej popularności.

Magdalena Narożna najważniejsza osobowość w zespole Piękni i Młodzi znana wszystkim z utworów m.in. „Nowa Ja„, „Jak w Bajce (Ti Amo)” czy też „Bez siebie”.
Wokalistka disco polo spełnia się muzycznie oraz jako szczęśliwa mama oraz narzeczona.
Mimo iż jest to największa gwiazda show biznesu, to jej osobowością interesują się nie tylko media ale i również ogromna rzesza fanów.

Magdalena Narożna bardzo dokładnie prowadzi swoje social media, w których można podziwiać samą wokalistkę oraz jej codzienne obowiązki oraz formy relaksu.
Pełna uroku osobistego liderka zespołu Piękni i Młodzi jak każda kobieta uwielbia dobrze wyglądać przy czym dba o swoje ciało oraz najróżniejsze szyki mody.
Media społecznościowe to jedyne miejsce gdzie fani mogą z wielką przyjemnością podziwiać codzienność swoich ulubionych artystów.

Wokalistka disco polo Magdalena Narożna postanowiła wspólnie z fanami podzielić się informacją, która dla niektórych okazała się delikatnym zagubieniem.


Magdalena Narożna bardzo bacznie prowadzi swoje social media, na których można ujrzeć wiele nowości z tzw. sceny mody oraz jak dobrze zadbać o swoje ciało.

Liderka zespołu Piękni i Młodzi po dość trudnych dla niej chwilach, który okazał się mały wypadek co wpłynęło na samopoczucie wokalistki disco polo gdzie miała rękę w gipsie nie była niczym przyjemnym.
Jednakże artystka w żadnym stopniu nie zamierza zaniedbać swojego ciała przy czym postanowiła udać się na zabieg, który z pewnością zrelaksuje gwiazdę disco polo bardziej niż przypuszczała.

Umieszczona relacja przez wokalistkę disco polo wprowadziła płeć męską w duże zdezorientowanie przy czym część z nich myślała iż wokalistka disco polo jest w ciąży.
Wymowny wpis do fotografii z pewnością nie został przeczytany przez obserwatorów a wniosek został wyciągnięty zbyt szybko.
Magdalena Narożna udała się na zabieg kosmetyczny do kliniki Medycyny Estetycznej, który miał na celu stymulację mięśni oraz ich wzmocnienie przy czym wpływa na wielką redukcję a jednocześnie pożegnania zbędnej tkanki tłuszczowej.

„Hej misie 🙂 dostaje wiele pytań odnośnie zabiegów na które chodzę do @klinikazielinska 🙂
Wiec opowiem Wam o nich 🙂
Schwarzy (na zdjęciu) to super rozwiązanie dla osób nie posiadających czasu na trening.
Urządzenie stymuluje mięśnie do budowy i wzmacnia je, a dodatkowo działa na zbędną tkankę tłuszczową w danej okolicy redukując ją.
Zabieg warto łączyć z ENDERMOLOGIĄ LPG ALLIANCE i Falą uderzeniową
Dzięki temu osiągamy najlepsze rezultaty:)
Polecam Wam bardzo gorąco 🙂
Tym czasem życzę Wam kolorowych snów
” – Magdalena Narożna


Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację