Liderka zespołu Piękni i Młodzi Magdalena Narożna zrezygnuje z muzyki dla mody?

Magdalena Narożna liderka zespołu Piękni i Młodzi po raz kolejny świetnie postanowiła spełnić się na wybiegu.

Wokalistka muzyki disco polo Magdalena Narożna, specjalizująca się nie tylko muzycznie ale i również stylistycznie.
Na swoim koncie posiada mnóstwo osiągnięć, które przyczyniły się do najbardziej rozpoznawalnej twarzy w branży muzyki tanecznej.
Zana wszystkim za muzyczne produkcje pt. „Niewiara”, „Nowa Ja” czy też „Jak w Bajce (Ti Amo).
Gwiazda disco polo ponownie postanowiła wziąć udział w jednym modowym wydarzeniu, które z pewnością się wszystkim spodoba. Magdalena Narożna nie tylko przez ten czas zmieniła w swoją fryzurę, ale również miała okazję zaprezentować się z całkowicie innej a możliwe że lepszej strony przed ogromną widownią.

Muzyczny potencjał liderki zespołu Piękni i Młodzi drzemie od najmłodszych lat. Wokalistka disco polo nie tylko świetnie śpiewa, ale idealnie prezentuje się na wybiegu w fantastycznych stylizacjach.

Pełna uroku osobistego Magdalena Narożna postanowiła po raz drugi wziąć udział w Charytatywnym Pokazie Mody w którym udział biorą małe modelki, u boku największych gwiazd nie tylko muzyki tanecznej. Trzeba otwarcie przyznać iż tego typu krok jest godny podziwu dla wokalistki disco polo. Z pewnością podczas prezentowania najciekawszych modowych stylizacji małe modelki u boku Magdaleny Narożnej czuły się wyjątkowo. W mediach społecznościowych pojawiła się relacja, z ogromnego wybiegowego wydarzenia! Pod umieszczonym wpisem nie mogło zabraknąć wymownego opisu do relacji.

„Gwiazdy dzieciom.
Wczoraj po raz drugi nasza Madzia miała przyjemność uczestniczyć w charytatywnym pokazie mody z cudownymi, potrzebującymi dzieciaczkami. Jest to świetna inicjatywa
Na czerwonym dywanie górował jesienny klimat, a na twarzach ogromne uśmiechy.”


Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację