Mamy pierwszy milion! W tak krótkim czasie taka suma to wielki sukces! Defis, Miły Pan oraz Bogdan Borowski świętują!

Szampan już otwarty! Mają co świętować! Gratulacje od fanów i wszystkich przyjaciół!

Kiedy pierwszy raz pisaliśmy o połączeniu tych trzech muszkieterów muzyki disco polo fani czytali z niedowierzaniem. Wielu krytyków (hejterów) nie wierzyło w sukces tego projektu.
Jednak stało się zupełnie inaczej! Połączenie dwóch różnych pokoleń muzyki tanecznej dało im to o czym nawet nie myśleli, że może się stać w tak szybkim tempie.

Miły Pan oraz Defis już wcześniej udowodnili fanom, że maja pomysł na wspólny projekt, który będzie strzałem w dziesiątkę i tak też się stało! Ich utwór pt: „Musisz się starać” do dziś jest jednym z najpopularniejszych utworów ostatnich miesięcy.

Te trio to był trafiony pomysł! W bardzo szybkim czasie ich utwór opanował całą Polskę!

Do ich duetu dołączył Bogdan Borowski, założyciel zespołu Milano oraz twórca takich hitów jak: „Bara bara”, „Jasnowłosa” czy tez „O Tobie kochana”.
Wielu fanów czekało właśnie na niego wiedząc o połączeniu Miłego Pana, Defisa z Bogdanem Borowskim.

Ich wspólny utwór pt: „Jeszcze raz” okazał się znów trafiony! Ten kawałek można usłyszeć niemal w co drugim samochodzie jadącym przez miasto, jest również hitem w aplikacji tik-tok oraz na YouTube.

W niemal tydzień od premiery ich utworu licznik wyświetleń ich teledysku przekroczył pierwszy milion! Jest to ogromny sukces w tak szybkim czasie! Serdecznie gratulujemy!


Przeboy

Klaudia Bemler

Czelo po co mi to było

Radio FTB

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację