Mega Nowość od Czelo pt: „Po co mi to było” Ten utwór podbije listy przebojów!

Przebój roku 2021

Super taneczny hit zasilił repertuar muzyki disco polo! Czelo wyprodukował wielki przebój!

Od wielu tygodni zapowiadamy dość nietypową nowość w branży disco polo od zespołu Czelo, którego liderem jest Grzegorz Justa.
Ten zespół swoją ciężką prace przelewa na licznik wyświetleń teledysków, które rosną każdego dnia. Czelo na scenie muzyki tanecznej istnieje już od kilku lat. Z każdą nowością pokonuje kolejne schody do wielkiej kariery, która zbliża się coraz bardziej.

Nowość pt: „Po co mi to było” hitem w sieci! To dopiero początek! Za chwilę będzie królować w każdej dyskotece!

Dziś Twórca utworów Żadna z WasZ Tobą tańczyć chcę i wielu innych przygotował taneczną propozycję, obok której nie da się przejść obojętnie.
Na łamach naszego portalu prezentujemy premierowy teledysk od Czelo pt: „Po co mi to było„. Jest to kolejna muzyczna petarda, która z pewnością podbije listy przebojów w niejednej stacji radiowej.

Gorąca nowość już zbiera swoje pierwsze komentarze od fanów muzyki disco polo, z których jednogłośnie można stwierdzić, że Czelo doskonale trafił w gusta swoich fanów. Nic dziwnego w końcu utwór stworzył sam lider zespołu Grzegorz Justa oraz z Robertem Balcerzakiem, a klip zrealizowała firma PNmedia.

My wraz z całą redakcją portalu Disco-Polo.eu również zapraszamy do słuchania nowości od Czelo oraz oglądania teledysku!


Intense

Przeboy

Klaudia Bemler

Czelo po co mi to było

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga