Miły Pan opowiedział o ciężkim dzieciństwie i tragicznie zmarłej mamie! Niewiele osób wiedziało co przeżył.

Miły Pan odbierany jest przez fanów jako uśmiechnięty człowiek, nikt nie wiedział o tym co przeżył w wielu 8 lat.

Miły Pan – młody artysta, który podbił serca fanów swoim największym przebojem pt: „Królowa„. Kolejne jego hity to: „Małolatki„, „Pij kwiatuszku”, „Hop, Hop (Maniury)”, „Melanż” oraz duet z zespołem Defis „Musisz się starać” oraz najnowszy utwór wraz z zespołem Playboys „Ideały„.

W sieci ukazał się obszerny wywiad z Miłym Panem, podczas którego artysta wyjawił kilka informacji o śmierci swojej mamy. Niewiele fanów Miłego Pana wiedziało o tej przykrej i wstrząsającej historii.
Jego mama zginęła od porażenie piorunem w jego obecności kiedy on miał zaledwie 8 lat. Wielka trauma jaka towarzyszyła przez wiele lat w jego dzieciństwie jest nie do opisania. Piotr Kołaczyński – Miły Pan, opowiadając historie z jego życia a śmierci jego mamy miał ogromny smutek w oczach. Mimo wielu lat wciąż jest to dla niego bardzo emocjonalny temat.

Wokalista stracił mamę w bardzo młodym wieku, przez wiele lat ciężko było mu się pozbierać. Zginęła tragicznie.

Również podczas wywiadu Miły Pan wspomniał, że przez wiele lat nie spotkał w swoim życiu osoby, której bliska osoba zmarła w podobny sposób. Jak się okazało w trakcie wywiadu jedna z kobiet będących w studio mocno zareagowała na jego opowieść o mamie ponieważ jej tato zginał w podobny sposób kiedy ona miała 7 lat. To co działo się przez kilka minut w studio nie jest do opisania słowami. Przez kilka minut nikt nie wiedział co ma powiedzieć.

Gorąco zapraszamy do obejrzenia całego wywiadu.
Warto dodać, iż osobiście Miły Pan uważa, że to był jego najlepszy wywiad jakiego miał przyjemność udzielić.


Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację