Mistrz i znawca historii muzyki tanecznej. Arek Kopaczewski zaśpiewał legendarny hit i wyjaśnił jego tytuł.

Arek Kopaczewski zaśpiewał znany przebój, którego tytuł mało komu jest znany w oryginale.

Arek Kopaczewski, wokalista muzyki tanecznej, którego przedstawiać nikomu nie trzeba. Jest wokalistą, który swoim głosem potrafi wpasować się w niemal każdy utwór i w dodatku świetnie się przy tym bawić. Jego autorskie utwory to m.in: „Pierwszy pocałunek”, który był i jest wielkim przebojem Arka Kopaczewskiego. Kolejne z nich to „Jak dobrze, że jesteś”, „Malowane usta”, „Wróć do mnie” oraz „A ja tęsknię”.

Jego hobby od wielu miesięcy to covery znanych utworów, które śpiewa i umieszcza na swoim kanale YouTube, co zresztą robi wielką furorę w sieci wśród fanom artysty.

Covery to coś co kochają jego fani! Ten wokalista powinien być królem disco polo!?

Jednym z nich jest jego ostatno opublikowany cover zespołu Paradoks nazywany „Noce nad jeziorem„, choć tytuł tego utworu jest zupełnie inny „Jeziora”. Arek Kopaczewski wyjaśnił również fanom skąd wziął się tytuł utworu „Noce nad jeziorem”.

Dla niewtajemniczonych! 🙂 Wszyscy znamy słynne „Noce nad jeziorem” ale tak naprawdę utwór nosi tytuł „Jezioro” i pochodzi z roku 1995, z kasety zespołu Paradoks, która to właśnie była zatytułowana „Noce nad jeziorem” 🙂 Wszystkim życzę szalonej zabawy w tą sobotnią noc – najlepiej przy moich piosenkach 🙂 – napisał w komentarzu Arek Kopaczewski.


Przeboy

Klaudia Bemler

Czelo po co mi to było

Radio FTB

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację