Noworoczne kłopoty artysty disco polo! Wokalista zmuszony do szczerej spowiedzi!

Przebój roku 2021

Rajmund Strok to wokalista i założyciel grupy Rajmund. Pierwszy raz o artyście świat usłyszał w 2000 roku, kiedy to na rynek disco pojawił się zespół New-Age. Po rozpadzie grupy, Rajmund rozpoczął karierę solową.

Rajmund ma na swoim wiele przebojów, które swego czasu królowały na liście przebojów. W 2002 r. Rajmund Strok otrzymał nagrodę Złotego Słowika razem z grupą New Age za zajęcie I miejsca na przesłuchaniu zespołów Disco Polo i Dance w Międzyrzecu Podlaskim.

Po trzech latach przerwy, w lipcu ubiegłego roku Rajmund zaprezentował fanom utwór pt. „Owocowe usta”. Teledysk z piosenką przypadł do gustu słuchaczom zarówno pod względem wokalnym, jak i wizualnym. To jednak nie koniec wieści dotyczących wokalisty.

Jak zdradził nam Rajmund, już 11 stycznia wkracza na plan nowego teledysku do utworu „Jadwigo wróć”. Klip będzie kręcony w Mysłowicach i Chełmku (woj. śląskie), zaś jego realizację powierzono małżeństwu Mirage & Yoko.
Obecnie trwają próby choreograficzne.

Na zadane przez nas pytanie: „O czym będzie opowiadał utwór?”, wokalista odparł:

– Proszę wybaczyć, ale nie będę zdradzać szczegółów dotyczących produkcji, ponieważ chcę zaskoczyć fanów. Jedynie co mogę powiedzieć to to, że utwór nosi tytuł „Jadwigo wróć”. Każdy może sobie kojarzyć to jak chce, np. Z Pawlaków.

Z pewnością będzie to propozycja, która zaskoczy. Data premiery jeszcze jest nieznana , ale możemy się domyślać, że będzie to walentynkowa propozycja.


Intense

Przeboy

Klaudia Bemler

Czelo po co mi to było

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga