Grupę Muzyczną ,,ERATOX,, tworzą młodzi, zdolni, pełni zapału ludzie. Założycielem grupy jest Przemysław Budka.
Grupa EratoX pracuje właśnie nad własnym repertuarem.
Zwycięzcy 3 edycji Disco Star zrobią wszystko by zawojować Polską sceną Disco, Dance!
Na swoim koncie mają wiele hitów, które zawsze, zawsze idealnie trafiają w to czego oczekują od nich fani muzyki disco polo.
Po sukcesie utworu „Tylko z nią”, którego teledysk osiągnął grubo ponad 600 tysięcy wyświetleń w serwisie YouTube czas na nowość!
Nowość pt: „Bez Ciebie„.
Sam utwór został już nagrany lecz zespół czeka na możliwość rozpoczęcia pracy nad klipem.
Czego można spodziewać się w nowym utworze grupy Eratox?
Z pewnością miłości, romantyzmu oraz tanecznego brzmienia.
Dla najbardziej ciekawskich udostępniamy krótki materiał video z zapowiedzi nowego utworu, który nagrał wokalista zespołu Przemysław Budka.
Nowość od grupy Eratox pt: „Bez Ciebie” Ten kanałek będzie wielkim hitem!
Powiązane artykuły
Polecane artykuły

Koncert Zenon Martyniuk zaskoczył gości w Sali Bankietowej H&K Wasiak. Niezapomniany występ króla disco polo

Wywiad Archiwalny wywiad Marcina Millera znów poruszył fanów

Wywiad Marcin Miller wrócił do Sopotu. To wspomnienie znów żyje

O Gwiazdach Zespół To Jest To na fali. „Słodka jak miód” podbija internet






