Nowość od zespołu Playboys! Wracamy do początków muzyki disco polo! Premiera utworu pt: „Czy pamiętasz jak” robi furorę w sieci!

Przebój roku 2021

Ten zespół zadbał o to aby sylwestrowa noc była w jak najbardziej tanecznym klimacie! Nowość od grupy Playboys!

Zespół Playboys od lat rozpieszcza swoich fanów kolorowymi teledyskami i tanecznymi przebojami. Zespół Playboys w tym roku nie zawodzi swoich fanów. Cały czas pracują nad nowościami, które trafią w gusta ich fanów.
Energia i niepowtarzalna atmosfera to tylko słowa, którymi nie da się opisać tego co dzieje się na koncertach Playboys.

Nowość, która wspomina dawne lata! Czegoś takiego jeszcze nie mieli w swoim repertuarze!

Liderem grupy Playboys, a także autorem muzyki i tekstów, jest założyciel grupy, Jakub Urbański. W 2013 roku wpadł na pomysł napisania pierwszego utworu „Nasza noc”, który trafił do sieci i okazał się hitem.
Playboys jest pierwszym polskim zespołem disco, który wystąpił w Norwegii, a więc zapisał tym samym swoją obecność w historii disco polo – przed nimi wcześniej nikomu się to nie udało. 

Dziś na łamach naszego portalu przedstawiamy zapowiadaną wcześniej nowość od zespołu Playboys pt: „Czy pamiętasz jak„. Utwór oraz teledysk to powrót do muzyki z lat 90-tych. Aranżacja została stworzona specjalnie pod tematykę wspomnianego utworu, która oddaje klimat początków muzyki disco polo. Z teledyskiem również grupa Playboys przeniosła się w czasie, a dodatkowo pierwszy raz w historii grupy Playboys w teledysku wystąpiły zony członków zespołu.


Intense

Przeboy

Klaudia Bemler

Czelo po co mi to było

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga