Nowy hit lata ujrzał światło dzienne! Swinger w nowości, która podbije zagraniczny rynek muzyczny!

Swinger, młody artysta, w którego sercu i duszy gra muzyka od dawien dawna, debiutując utworem „Lody” namieszał co nieco w branży muzycznej. Wydany w listopadzie 2019 roku singiel w zaskakującym tempie osiągnął rekordową liczbę wyświetleń, a licznik w dalszym ciągu odnotowuje nowe przychody.

Przez półtora roku swojej działalności Swinger wydał ponad dziesięć utworów wraz z wideoklipami, które przypadły fanom do gustu pod kątem fabularnym, jak również muzycznym. Wszystkie te produkcje spotkały się z pozytywnymi opiniami, a ostatnie – wydane w krótkich odstępach czasowych – propozycje pt. „All Inclusive” oraz „Dawaj mała” okazały się być idealnie wstrzelone w wakacyjny klimat. Najpierw „All Inclusive” będące hołdem z okazji zniesienia częściowo obostrzeń, a potem mocne uderzenie w „Dawaj mała”, czyli historii o pięknej kobiecie z piękną figurą i kształtnym ciałem.

Oba utwory idealnie wpisują się w wakacyjny klimat, a dlaczego? Tego tłumaczyć nie trzeba. Okazuje się bowiem, że wakacyjnych uniesień to nie koniec.

Kilka dni temu na kanale wytwórni Lemon Records miał premierę najnowszy teledysk wokalisty, pt. „Ja i ona”. Nowy utwór to historia nietypowej miłości pewnej pary. która poznaje się podczas domówki. Zabawa jest na tyle dobra, że chłopak traci rachubę czasową i nie zamierza wychodzić do domu, jednak ze względu na późną godzinę właściciel każe wyjść gościom. Jak kończy się ta historia? Odpowiedź w teledysku.

Podczas oglądania klipu, warto zwrócić uwagę na krajobraz znajdujący się za Swingerem w końcowej części video. To właśnie jeden z tych elementów, które zachęcają do udania się w to miejsce na wakacje i zobaczenia go na własne oczy. Utwór „Ja i ona” to produkcja rozrywkowa, rytmiczna a w szczególności muzyczna.

Podsumowując: Swinger zdecydowanie jest artystą, który nie zwalnia tempa pracy i cały czas publikuje taneczne produkcje, utrzymując wcześniej postawiony cel i poprzeczkę, która jest coraz wyższa z piosenki na piosenkę. Najnowsza propozycja z pewnością trafi nawet do zatwardziałych osób stroniących od muzyki tanecznej.

Piosenka wraz z teledyskiem w serwisie YouTube została doceniona przez ponad 40 tysięcy słuchaczy. Pod wideo możemy znaleźć m.in takie opinie jak: „Mega hicior„, „Kolejny hit gorącego lata” „[…] nieźle, wjeżdża lato” czy „O,jak wakacyjnie!Brawo!”. Te kilka słów z pewnością są dowodem, na to, że Swinger wypuścił na świat bestię, którą ciężko będzie ujarzmić.

Produkcją klipu tym razem zajęła się firma EML Media, a całość została zrealizowana w Wiedniu. Możemy zdradzić, że Swinger obecnie pracuje nad kolejnymi teledyskami, do utworów takich jak: „Bajlando” oraz „Nie wierz hejtom„. Premiery odbędą się najprawdopodobniej jeszcze w tym roku. Tymczasem zapraszamy do odsłuchu najnowszej propozycji pt. „Ja i ona”.

Ten utwór złapie miliony! W związku z premierą Swinger zorganizował konkurs z nagrodami. Zasady na profilu artysty.


Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację