Paula Karpowicz z zespołu Topky o zmianach odnośnie ślubu! Co było tego powodem?!

Paula Karpowicz to wokalistka zespołu Topky, potencjał muzyczny jaki w niej drzemie jest na wagę złota. Wokalistka disco polo nie tylko świetnie odnajduje się na scenie ale i poza nią.

Gwiazda disco polo Paula Karpowicz pochodząca z pięknego Podlasia, rodzinne miasto po dziś dzień jest pełen uroku Białystok.
Muzyka disco polo porwała Paulę kiedy to wokalistka mieszkała w Augustowie.
Po dziś dzień Paula faluje wokalnie tworząc z swoimi muzycznymi siostrami największe produkcję disco, które w szybkim tempie stają się największym hitem.

Zmiany wokalistki Pauli Karpowicz nie tylko gołym okiem są poprzez scenę muzyczną, ale i również pod kwestią czysto prywatną.
Paula Karpowicz postanowiła wspólnie ze swoją przyjaciółką jaką jest Angelika Żmijewska stworzyć swój autorski projekt muzyczny pod nazwą Topky.

Debiutując produkcją pt. „Szpile” utwór w bardzo szybkim tempie okazał się hitową produkcją.
Na dzień dzisiejszy mają blisko 2 miliony odsłon w miesiąc czasu.
Jest to wielkie osiągnięcie pełnych energii dziewczyn z zespołu Topky.

Paula Karpowicz zdradziła skromnie wszystkim swoim fanom informację czysto prywatną dotyczącą ślubu.

instagram: Paula Karpowicz

Wszyscy z wielką niecierpliwością czekali na ujrzenie pięknej Pauli Karpowicz w sukni ślubnej, jednakże na daną chwilę największe wydarzenie z życia wokalistki disco polo zostało przesunięte.
Czy został zmieniony cały termin czy tylko cząstka zaślubin Pauli wraz z jej narzeczonym Grześkiem.
Podczas zabawy w Q&A wokalistka na swoim profilu społecznościowym jakim jest Instagram postanowiła odpowiedzieć jednemu z fanów odnośnie zmian zaślubin Pauli oraz przygotowań.

Małą a jednocześnie wielką potrzebą na zmianę terminu ślubnego była powodem organizacji. Z pewnością wokalistka disco polo doczeka się wraz ze swoim narzeczonym finalnego końca wielkiego wydarzenia!


Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację