Te dwa zespoły łączy wspólna pasja i miłość do muzyki. Postanowili razem wspólnie stworzyć coś wyjątkowego i tanecznego. Zdaniem wielu fanów będzie to petarda roku.
Kolejny raz branża disco polo udowadnia, że połączenie dwóch zdolnych zespołów to coś czego pragną fani muzyki tanecznej. Takim połączeniem jest wspólna produkcja zespołu Soleo z zespołem Caprii.
Oba zespoły są bardzo dobrze znane naszym czytelnikom. Zespół Caprii specjalizuje się w imprezach weselnych, ale również mają na swoim koncie koncerty z autorskimi numerami takimi jak: „Malutka”, „Na tik-toku”, „Wesele”. Dodatkowo zespół Caprii brał udział w programie telewizji PoloTV „Disco Band Weselny Show”.
W sieci aż wrze na temat tej produkcji. Nowość pt. „Dziewczyny” zespołu Soleo z zespołem Caprii może mocno namieszać na szczytowych miejscach list przebojów.
Zespołu Soleo nie trzeba nikomu przedstawiać. Na czele z liderem Kamilem Jaworskim stworzyli wiele doskonałych numerów: „Słodko, słodka”, „Słoneczny patrol”, „Historia wakacyjnej miłości”, „Lubisz czy nie lubisz” oraz wiele innych. Grupa Soleo gra i koncertuje w całej Polsce przyciągając na swoje koncerty tłumy fanów.
Dziś na łamach naszego portalu prezentujemy małą zapowiedź nadchodzącej premiery utworu pt. „Dziewczyny” zespołu Soleo z zespołem Caprii. Premiera w/w nowości zaplanowana jest na 10.02.2022 o godzinie 16:00.