Zespół CamaSutra, z charyzmatyczną liderką Małgorzatą Główką na czele, powraca z nową, energetyczną propozycją. Ich najnowszy singiel zatytułowany „Już mi się nie chce” doczekał się spektakularnej premiery teledysku, która przyciągnęła ogromną uwagę fanów. Klip do utworu został nakręcony w słonecznym Los Angeles, w Stanach Zjednoczonych, co zaowocowało wyjątkowymi i zapierającymi dech w piersiach kadrami.
Polecamy: Nowa postać na ryku! Pan Krewka i debiutancka nowość pt. "Luzik Arbuzik".
„Już mi się nie chce”: energetyczny bit i kalifornijskie krajobrazy
Najnowszy utwór CamaSutry, „Już mi się nie chce”, to prawdziwa bomba energetyczna. Dynamiczny bit i wpadająca w ucho melodia niemalże natychmiast porywają do tańca. Jednak to nie tylko muzyka przyciąga uwagę. Teledysk, zrealizowany w malowniczych sceneriach Los Angeles, stanowi prawdziwą ucztę dla oka. Unikalne kadry, ukazujące kalifornijskie krajobrazy i dynamiczne ujęcia zespołu, tworzą razem obraz, który na długo pozostaje w pamięci widzów.
Polecamy: Jacek Gwiazda i premiera nowości z teledyskiem pt. "Labu Dibu"
Klip z LA: koniecznie zobacz i daj się porwać!
Premiera teledysku do „Już mi się nie chce” wzbudziła ogromne zainteresowanie fanów zespołu CamaSutra. Nietypowa lokalizacja zdjęć, energia płynąca z utworu oraz profesjonalna realizacja klipu to elementy, które sprawiają, że jest to produkcja, którą koniecznie trzeba zobaczyć. Dajcie się porwać energetycznemu bitowi i wyjątkowym kadrom z Los Angeles i przekonajcie się sami o sile najnowszej propozycji CamaSutry z Małgorzatą Główką.