Logo Disco-Polo.eu
NAJNOWSZE:

Przedpremiera! Posłuchajcie już teraz jak brzmi nowa piosenka Dawida Narożnego pt. „INSTA”. Nowość przebije „Alkoholiczkę”?


Dawid Narożny
Fot. PNmedia

Spis treści:

Nowość od Dawida Narożnego przebije jego ostatni utwór pt. „Alkoholiczka”, który okazał się strzałem w dziesiątkę? Tym razem wokalista zespołu Piękni i Młodzi śpiewa o wyglądzie.

Czytaj: Zespół Avangarde z nową miłosną opowieścią! Premiera utworu pt. „Pamiętaj, że jestem”. Nowość wywołuje wiele wzruszeń.

Dawid Narożny kolejny raz odsłania muzyczne karty swojej nowej produkcji, której premiera odbędzie się już jutro o godzinie 18:00 w serwisie YouTube. Co ciekawe nie jest ty typowa produkcja disco polo, od których zaczynał swoją muzyczną drogę solową Dawid Narożny. Nowość w nowoczesnym stylu z nutką klubowego stylu co ostatnio stało się bardzo modne. Widać, że ten artysta rozwija swój repertuar i nie stoi w miejscu.

Piękni i Młodzi Dawid Narożny z nową piosenką i teledyskiem! Przedpremiera na disco-polo.eu.

Czytaj: Wakacyjna Trasa Dwójki czy odbędzie się w roku 2023?! Co dalej z letnim cyklem koncertów z muzyką taneczną i nie tylko.

Nowość pt. „Insta” powstała przy współpracy Dawida Narożnego z firmą PNmedia, która odpowiada za realizację teledysku. Zatem śmiało możemy stwierdzić, że będzie to klip z najwyższej półki. Warto dodać, że tekst napisał sam Detmi – Mateusz Detmer.
Twórca hitów takich jak: „Alkoholiczka”, „Nosiłem kwiaty Ci”, „Pasujemy do siebie” i wielu innych czyli Dawid Narożny opublikował w sieci fragment swojej nowej piosenki, o której mowa w powyższym artykule. Posłuchajcie już teraz co przygotował Dawid dla swoich fanów.

https://youtube.com/shorts/ryh7ERcPAh0?feature=share


Powiązane artykuły

Polecane artykuły