Pierwszy sezon programu „Disco Challenge” powoli dobiega końca jednak jak zapowiadają twórcy, czeka na widzów jeszcze jeden specjalny epizod.
Gościem 12.-ego epizodu jest Przemek z zespołu Ellixir, odpowiedzialny za takie hity jak: „Łobuziara” czy „Piękna„. Wokalistka stanął do muzycznej rywalizacji, w której walka była zacięta i niezwykle ekscytująca, ponieważ obaj panowie szli „łeb w łeb”. W odcinku możemy również poznać ciekawostkę o pewnym mieście znajdującym się w Europie czy usłyszeć śmieszne pytanie o rzeki.
Humoru w 12.-ym odcinku teleturnieju jest co nie miara. Śmiechu pewnie nie brakło podczas niedzielnych nagrywek. Chłopaki przekazali również dość istotną dla widzów informację.
Zobacz również

Kuba Wojewódzki na temat stacji benzynowej Skolima!

Lider Zakopower zatańczył do disco polo. Nagranie z programu hitem sieci
Zapraszamy do oglądania i życzymy miłego seansu.











