Wokalistka zespołu Topky, Angelika Żmijewska pokazała się wszystkim w wyjątkowym stylu. Artystka zwróciła na siebie uwagę wielu mężczyzn.
Polecamy: Alexa i Fonzy z premierą pt. "Balans Ciał". Teledysk już dostępny
Czytaj również: Nowość od zespołu Szpilki pt. „Do białego dnia”. Kolejny super imprezowy singiel od trzech pięknych kobiet.
Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz zawodowo tworzą duet muzyczny o nazwie TOPKY, który powstał po ich odejściu z zespołu Top Girls. Potencjał jaki posiadają w każdym dniu nabiera dla wszystkich wielkiego znaczenia.
Angelika Żmijewska wspólnie z Paulą Karpowicz postanowiły w ciężkich dla wszystkich covidowych czasach założyć zespół Topky.
Wokalistki zadebiutowały bardzo energicznym przebojem pt. „Szpile” – tempo wspaniałości muzycznych nabrało siły co motywuje je do tworzenia gorących nowości.
Podkładanie kłód pod nogi dało im tylko wielką motywację, oraz udowodnienie że razem mogą więcej.
Polecamy: Zespół D-Bomb i "Ciało" w nowej odsłonie po 26 latach
Angelika Żmijewska w wolnych chwilach od koncertów spędza czas w najróżniejszych i przyjemnych podróżach. Gdzie obecnie wybrała się wokalistka?!
Czytaj również: Totalny skandal! To co działo się na planie teledysku disco polo przeszło wszelkie granice!
Podczas wycieczki z przyjaciółmi nad morze Kanaryjskie wokalistka podróż przechodziła bardzo ciężko. Wszyscy doskonale zdają sobie sprawę z tego, że buzię wokalistki disco polo na sam widok jedzenia ciężko zatrzymać. Ogólnie Angelika lubi jeść, chociaż nie wygląda ponieważ jej figura jest perfekcyjna. Wielokrotnie wokalistka zespołu Topky w swoich relacjach przedstawiała najróżniejsze smakołyki, którym nie dało się oprzeć.
Angelika po raz pierwszy prawdopodobnie nie wzięła ze sobą jedzenia w podróż i postanowiła udać się na poszukiwanie sklepu. Pozująca w samym ręczniku przed lustrem wokalistka disco polo zwróciła się z pomocą do swoich stałych obserwatorów.
Czy udało się Angelice zaspokoić swój głód w hotelowym pokoju?

