Scena rozpalona do czerwoności, wielkie tłumy przybyły na koncert grupy Mejk!

To wydarzenie musiało się tak skończyć! Fani disco polo pokazali jak powinna wyglądać udana impreza.

Biorąc udział w wydarzeniu muzycznym gdzie jest możliwość zabawy przy największych przebojach zespołu Mejk z pewnością nigdy nie braknie wrażeń.
Wielka tęsknota spowodowana pandemią nie była z pewnością przyjemna na artystów.
Nadszedł natomiast długo wyczekiwany moment przez fanów disco polo oraz artystów, gdzie swoimi przebojami mogą wszystkich rozkoszować.
Najpopularniejsza grupa disco polo znana wszystkim z przebojów takich jak: „Przez dwa serca„, „To chyba cud” czy też „Na Boso” – to właśnie zespół Mejk!
Grupa muzyczna przy której nogi w szybkim tempie rwą się do tańca.

Media społecznościowe obdarowane są najświeższymi informacjami z tras koncertowych, przy których artyści nie mogą wyjść z podziwu frekwencji muzycznej.


Produkcje jakie dotychczas wszystkich częstują obdarzone są wielkim zainteresowaniem odbiorców muzyki tanecznej. Prosty do zapamiętania tekst, przy czym nie może braknąć linii melodycznej porywającej wszystkich do tańca.

Zespół Mejk na swoich social media podzielił się jedną z wielu tras koncertowych, przy których możemy wszyscy być świadkami wielkiego spragnienia ulubionego artysty na scenie.
Publika pod sceną w wielkiej muzycznej euforii, którą przekazało fantastyczne małżeństwo disco polo.
Elwira Mejk zna największą recepturę jak porwać wszystkich do tańca!
Fani disco polo nie tylko dali się porwać w największy taneczny krok, postanowili wspólnie z wokalistką disco polo wykonać największy hit pt. „Tańczę z nim do rana”.
Impreza w Konsowie z pewnością zostanie wpisana w największe wydarzenie przy których tłum będzie mieć niesamowite wspomnienia.

Pod umieszczonym w sieci nagraniu nie mogło braknąć wymownego opisu od samej gwiazdy muzyki tanecznej.


Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację