Skolim opublikował wpis, który poruszył Polaków! „Trwa regularna bitwa”.

Skolim – Wokalista Disco Polo opisał sytuację w kraju! Wiele osób poparło jego wypowiedź.

Konrad Skolimowski czyli Skolim. Wokalista disco polo oraz aktor serialu „Barwy szczęścia”. Widzowie mogą kojarzyć z seriali: ”Barwy szczęścia”, gdzie wciela się w rolę Patryka, oraz ”Dziewczyny ze Lwowa” (rola: Oleg).

W 2017 roku postanowił spróbować swoich w muzyce wydając w maju swój debiutancki utwór pt. ”Porwanie” . Utwór zebrał masę pozytywnych recenzji, co spowodowało, że artysta postanowił dalej brnąć w kierunek disco.
Kolejna następne jego numery bardzo szybko zyskiwały na popularności a wokalista prężnie pracował nad następnymi nowościami aby zadowolić jeszcze bardziej swoich fanów.

Członek zespołu Konrada Skolimowskiego broni naszego kraju oraz domów Polaków!

Na jago oficjalnym profilu facebook pojawił się wpis opisujący obecną sytuację na granicy naszego kraju.

W tej chwili na polskiej granicy trwa regularna bitwa Straż graniczna ,Policja i Wojsko Polskie bronią naszych granic przed atakiem migrantów kierowanych przez reżim Łukaszenki Polskie służby bronią nas ale potrzebują naszego wsparcia Nie żałujcie im tego!

Ps. Michał, mój przyjaciel który gra w zespole SKOLIM, Jest jednym z tych, który bronią naszych domów, szacun bracie jesteś wielki dziękuje. – Napisał wokalista.

Jego wpis nie uległ spostrzegawczym fanom, który poparli Skolima w jego wypowiedzi.


Przeboy

Klaudia Bemler

Czelo po co mi to było

Radio FTB

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację