Ten zespół dopiero się rozkręca! Formacja Incognito w drodze po miliony. Premiera „Zapach perfum” rozkręci niejedną imprezę!

Grupa Incognito na czele której stoi Rafał, na rynek muzyczny wkroczyła utworem „Możesz moją być” w grudniu 2020 roku. Debiutancki kawałek bardzo pozytywnie przyjął się wśród grona słuchaczy, a na obecną chwilę ma już blisko 30 tysięcy wyświetleń. Wśród komentarzy nie brakowało ciepłych słów, a fani muzyki tanecznej gratulowali udanego debiutu.

Po czterech miesiącach formacja Incognito wkracza na rynek z nowym utworem pt. „Zapach perfum„. Najnowsza propozycja to historia zakochanego chłopaka, dla którego nie istnieją żadne przeszkody. Dowiadujemy się również, że wybranka ma swoje ulubione perfumy, którymi zapewne mężczyznę zauroczyła, ponieważ ten chce je czuć codziennie.

Zapach perfum” od grupy Incognito to propozycja, w której drzemie ogromny potencjał. Utworem „Możesz moją być” formacja weszła w branżę disco z wielkim pazurem, w drugim autorskim kawałku pazur ten stał się jeszcze większy. Zespół stworzył bardzo skoczny numer, który z pewnością znajdzie sobie wielu zwolenników. Drugi singiel zespołu, podobnie jak debiut, już zbiera sobie pozytywne opinie. Tworząc „Zapach perfum” zespół połączył siły z wieloma znanymi twórcami, m.in Aleksandrem z formacji Menelaos, który stworzył warstwę tekstową, a także Wojtkiem „Levelonem” odpowiedzialnym za aranżację. W wyniku współpracy powstał bardzo ciekawy produkt, za co Rafał przesyła chłopakom ogromne podziękowania.

Podsumowując: Jak udało nam się dowiedzieć, grupa Incognito dopiero się rozkręca a w przygotowaniach są nowe utwory, które – jak zapowiada sam autor – rozwalą scenę muzyczną. Do trzeciego utworu pt. „O ja cię kręcę” już w lipcu powstanie wideoklip. Realizacją teledysku zajmie się firma Ultimate Media, a zdjęcia kręcone będą nad morzem. Z pewnością kolejny numer będzie sztosem i spowoduje niemały wybuch, ponieważ pieczę nad singlem sprawują członkowie grupy Menelaos, odpowiedzialni za muzykę oraz tekst, za aranżację natomiast odpowiada Bartek Bocheński – znany w branży producent muzyczny.

„Zapach perfum” to produkcja, której nie powstydziłby się nawet MiłyPan. Swoim stylem i muzycznym, lekkim klubowym brzmieniem utwór zachęca do tańca. Zmysły, by to zrobić pobudza lyrics-video, z piękną kobietą w roli głównej a także elementy dyskotekowe. Wszystko spina się w jedną spójną całość sprawiając, że numer „Zapach perfum” to klasa przez wielkie K.

Na łamach naszego portalu prezentujemy Wam tę zaskakującą, pełną dobrej energii, premierę.


Przeboy

Klaudia Bemler

Czelo po co mi to było

Radio FTB

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację