W tym momencie sprawi że każdy poczuje się wyjątkowo. Dawid Narożny wspólnie z małżonką dbają o swoich odbiorców!

Dawid Narożny to jeden z najbardziej docenionych przez swoich fanów artysta, który wie że zawsze może na nich liczyć!

Wokalista disco polo Dawid Narożny po zakończeniu współpracy z zespołem Piękni i Młodzi postanowił spełniać się muzycznie w solowej karierze, która jak widać idzie mu bardzo dobrze.
Utwory jakie pojawiają się w muzycznych serwisach w bardzo szybkim tempie zyskują nie tylko największą ilość odsłon, ale co najważniejsze są również najczęściej słuchane przez internautów.

Dawid Narożny twórca produkcji m.in. „Prezent”, „Wyłaskoczę Ciebie” czy też „Pokochaj mnie„.
Wszystkie te utwory jak i większość utworów disco polo nawiązują do miłości i nie tylko.
Wokalista nie zamierza marnować swojego wielkiego talentu i jego pomysłowość muzyczna w bardzo szybkim tempie musi zostać przez niego zrealizowana.

Dotychczas sympatycy Dawida Narożnego wokalisty disco polo mieli okazję przywitać nowość pt. „Galaktyczny Lot”- jednakże to nie koniec niespodzianek!

Prawdziwe odsłonięcie kart nastąpi w trybie ekspresowym, wokalista disco polo nie zamierza dać odpocząć swoim fanom przy czym ostatnie swoje poty wylewa na kolejną produkcję.
W mediach społecznościowych małymi krokami pojawiają się malutkie przedsmaki tego wielkiego wydarzenia, na które z pewnością czeka ogromna ilość fanów.
Na oficjalnym profilu małżonki Dawida Narożnego pojawiły się wyjątkowe pozdrowienia w stronę wszystkich obserwatorów!

Czyżby najnowszy wielki hit Dawida Narożnego był realizowany na pięknej Majorce?!
Tego dowiemy się już niebawem, a kolejne niespodzianki od Państwa Narożnych z pewnością zostaną docenione na wielką skalę!


Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację