Wielki koncert powraca! Łódź Disco Fest 2021! Lista Wykonawców! Bilety! Transmisja!

To doskonała wiadomość dla fanów muzyki tanecznej z centralnej polski o okolic. Po roku przerwy powraca do Łodzi koncert „Łódź Disco Fest”, podczas którego zagrają największe gwiazdy muzyki disco polo.
Co roku ten koncert przyciągał do Lodzi tysiące fanów spragnionych dobrej zabawy.

W tym roku organizatorzy zaprosili same największe gwiazdy, które rozgrzeją publiczność do czerwoności.

Łódź Disco Fest 2021! Już 20 listopada w łódzkiej Atlas Arenie odbędzie się VII edycja Łódź Disco Fest, podczas której zagrają największe gwiazdy muzyki disco i dance. Łódź Disco Fest bilety już dostępne!

Podczas tegorocznej edycji Łódź Disco Fest wystąpią: BoysClassicZenon MartyniukWeekendAfter PartyCzadomanPlayboysMiły PanDefis, Power PlayTop GirlsAndre i inni.

Impreza zagościła na stale pośród jesienno-zimowych festiwali i każdego roku wypełnia Atlas Arenę po brzegi! Niewątpliwą zaletą, będącą również przyczyną sukcesu wydarzenia jest to, iż zawsze na scenie pojawiają się najbardziej rozchwytywane i lubiane gwiazdy polskiej muzyki tanecznej.
Więcej informacji na FB/LodzDiscoFest – bilety na Łódź Disco Fest 2021 dostępne już od 69zł.

Transmisja z tego koncertu jak co roku pojawi się na antenie telewizji POLOTV w noc sylwestrową. Tego nie można przegapić. Nasza redakcja również tam będzie!


Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację