NieOkiemZnani, boysband z Lublina zadebiutował na scenie disco polo w kwietniu 2019 r. Debiutancki utwór pt. „Urlop na żądanie” do dzisiejszego dnia w serwisie YouTube został wyświetlony blisko 3 mln razy, co przyniosło chłopakom ogromny sukces.
Polecamy: Detmi ukradł serce i szuka go policja?! Niezwykła historia w piosence pt. "Ekwador"
Wydana na łamach Lemon Records, 24 marca, „Roma” była w nieco innych klimatach, co udowadniało, iż chłopaki lubią eksperymentować z muzyką. Cygańskie klimaty przypadły do gustu wielu słuchaczom. W maju b.r. pokazali jak radzą sobie w hip-hopie na rzecz akcji #hot16challenge2.
W maju, zdradzili nam, że mają w plan dwa utwory a pierwszy z nich planują na październik, jednak plany te uległy zmianie.
Polecamy: Nowość od zespołu Raider pt. "Wspomnienie". Finaliści "Disco Star" zachwycają fanów!
Chłopaki właśnie zapowiedzieli nowość, którą obecnie można wysłuchać w Radio Freee ( częstotoliwość: 89,9 MHz ) oraz Kaszebe (104, MHz). Oficjalna premiera utworu odbędzie się w Radiu Eska już 21 sierpnia. Następnie propozycja trafi na serwery streamingowe i YouTube.
Nową, wakacyjną propozycją boysbandu są latynoskie rytmy. Osoby, które uwielbiają takie klimaty z pewnością zakochają się w nowej piosence.
„Najnowszy nasz numer to zdecydowanie latynoskie rytmy. Utwór graliśmy na koncertach, wtedy jeszcze nazywał się „Przewszystko”. Widząc jak przypadł do gustu fanom, postanowiliśmy go trochę zmodyfikować i zrobić z niego „polskie <<Despacito>>”. Po poprawkach dostał on tytuł „Vamos”. Długo zastanawialiśmy się czy go wydawać. Przełamaliśmy jednak barierę i wydać go na światło dzienne. Obecnie utwór można usłyszeć w Radiu Free oraz Kaszebe, natomiast za parę dni zagości w Radiu Eska. Po raz pierwszy wydajemy utwór w wersji lyrics video, jednak pomysł na teledysk do utworu już zrodził się w naszych głowach. Klip chcemy nakręcić na przełomie września lub października.” – zdradził nam lubelski boysband.
My prezentujemy Wam krótką zapowiedź oraz oficjalną okładkę utworu. Czekacie?
AKTUALIZACJA: By nie przegapić premiery, zapisz na nią się już dziś klikająć w ten link (https://ffm.to/nieokiemznanivamos). Dostaniesz powiadomienie o tym, że „Vamos” wjechało na ulubione serwisy streamingowe. Odpal i tańcz już 21 sierpnia.
Jak podoba się zapowiedź?