Zespół Top Girls nabrał wielkich barw! W sieci pojawiło się nagranie, które jest kluczową odpowiedzią na dobrą rozrywkę.

Zespół Top Girls to jeden z najbardziej uwielbianego zespołu w branży disco polo. Produkcje grupy w bardzo szybkim tempie zyskują milionowe liczby wyświetleń.

Odświeżenie pełnego energii zespołu, który rozgrzewa każdą imprezę do czerwoności dostało wielkiego życia. Fantastyczne trio nie daje o sobie zapomnieć, przy czym wszyscy mają okazję wziąć udział w największych koncertowych wydarzeniach z udziałem wspaniałych Topek!
Top Girls – który składa się z trzech pełnego uroku osobistego kobiet, mających w sobie ogromny power oraz wdzięki od których nie można oderwać wzroku nie zapominając o kawale dobrego głosu.

Głosy artystek sięgają zenitu, a na ciele przyprawiają o dreszcze.
Zespół Top Girls uwielbia zaskakiwać swoich fanów, na muzycznym koncie posiadają mnóstwo produkcji.
Przełom świeżości ujrzał światło dzienne produkcją pt. „Było minęło”, jeszcze większe ubarwieniem muzycznym okazał się najnowszy utwór pt. „Róże i tulipany„.

Pełne energii wokalistki disco polo rozgrzały wszystkich do czerwoności, a publiczność najzwyczajniej oszalała!

Zespół TOP GIRLS dokładnie 5-tego września zmienił swój skład. Do zespołu dołączyły dwie nowe wokalistki Kasia oraz Natalia, które wraz z Justyną Lubas tworzą nowy etap zespołu.
Zdaniem wielu fanów „Skład się zmienił, ale serce pozostało. Top Girls = Top zabawa

Tak świetnej zabawy podczas koncertu z udziałem zespołu Top Girls może zazdrościć każdy.
Gwiazdy disco polo podczas jednej z tras koncertowych przekazały publice największą dawkę energii, przy czym dziewczyny mogły wykonać swoje wszystkim znane hity disco polo.

Żeby tego było mało na koncercie zespołu Top Girls pojawiły się tłumy osób, które postanowiły wspólnymi siłami wraz z całym zespołem zaśpiewać największe przeboje.
W mediach społecznościowych pojawiło się nagranie, które wbija w ziemię i przyprawia o dreszcze.
Tak wielkiego muzycznego tąpnięcia jeszcze nie było na rynku muzyki tanecznej.


Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację