Zespół Vivat, twórcy przeboju „Oddam Ci wszystko” znów stworzyli przebój.
Grupa Vivat, to zespół podbijające Stany Zjednoczone naszą polską muzyką taneczną.
Ich produkcje są bardzo mocno przemyślane w których nie ma przypadkowych słów oraz dźwięków.
Wszyscy tani disco polo z pewnością znają ich ostatni największy przebój pt: „Oddam Ci wszystko”.
Dzięki tej piosence zespół Vivat trafił do serc nawet najbardziej wybrednych odbiorców muzyki tanecznej.
Grupa Vivat nagrała nowość w duecie z Pamelą Stone
Dziś na łamach naszego portalu prezentujemy nowość od zespołu Vivat lecz tym razem w duecie z Pamelą Stone.
Pamela to wokalistka mająca Polskie korzenie mieszkająca na Florydzie Pamela Stone.
Współpracowała z zespołem Backstreet Boys.
Pamela nagrywała również duety z Margaret i Rafałem Brzozowskim.
Współpracowała przy nagraniu płyty z kolędami z Sarsą, Kasią Popowską, Antkiem Smykiewiczem.
Młoda, piękna i bardzo utalentowana dziewczyna.
Już teraz gorąco polecamy i zapraszamy do oglądania najnowszego teledysku zespołu Vivat w duecie z Pamelą Stone pt: „Zostań na dłużej”.













