Elwira Mejk odsłoniła karty przed swoimi fanami. Wyjawiła wiele interesujących szczegółów o sobie.

Przebój roku 2021

Wokalistka disco polo stała się obiektem ciekawości wielu fanów, którzy pytają ją nawet o tematy intymne.

Elwira Mejk, szczęśliwa żona, matka oraz wokalistka disco polo. Wraz z Mężem Mariuszem i pozostałymi tworzą zespół Mejk Jej pierwszy występ publiczny miał miejsce już w wieku 4 lat. Śpiewała w szkołach, oazie, na festiwalach i wieczorkach. Śpiewanie to jej pasja z którą się nie rozstawała. Ukończyła Studium Kulturowo-Oświatowe w Ciechanowie. Pracowała m.in jako instruktor aerobiku czy zajęć umuzykalniających. Była prezenterką lokalnej telewizji, dziennikarką i konferansjerką.

Zespół Mejk powstał w roku 1996. Przez ponad 25 lat na scenie wylansowali wiele przebojów, bez których żadna impreza nie może się odbyć. Wokalistka w wiadomościach prywatnych dostaje mnóstwo pytań od swoich fanów. Niektóre są to pytania dość intymne, a niektóre mniej. Kończąc rok 2021 Elwira Mejk postanowiła zdradzić kilka szczegółów o sobie. Z jej opisu możemy dowiedzieć się ile cm wzrostu ma Elwira, ile waży kilogramów co lubi jeść, a czego woli unikać oraz wiele więcej.

Elwira Mejk postanowiła odpowiedzieć swoim fanom na powtarzające się pytania oraz ciekawość innych.

Dostaję dużo prywatnych pytań. Bardzo intymnych i mniej. Na niektóre, więc odpowiadam. Mam 170 cm. wzrostu, ważę 54 kg. Tak, ćwiczę aerobic, nie jem mąki pszennej, cukru, drożdży, nie piję mleka, kawy i wódki, lubię wino i piwo, mam klaustrofobię, więc jestem uzależniona od natury, słońca, przestrzeni, ufam Bogu, ☀️choć usłyszałam kiedyś, że jestem naiwna – wierzę w dobro ludzi, kocham żyć w uśmiechu, mam kilka tajemnic, może kiedyś je zdradzę.

Napisała Elwira Mejk na swoim profilu facebook.

Powyższe informacje to odpowiedzi na powtarzające się pytania od fanów we wiadomościach prywatnych jakie otrzymuje wokalistka disco polo. Te odpowiedzi powinny zaspokoić ciekawość z całą pewnością niektórych i wścibskich fanów zespołu Mejk.


Intense

Przeboy

Klaudia Bemler

Czelo po co mi to było

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga