Magdalena Narożna liderka zespołu Piękni i Młodzi wygląda obłędnie! U jej boku nie mogło zabraknąć…

Jesienna aura jest wspaniała, promienie słońca i blask oka Liderki zespołu Piękni i Młodzi coraz skuteczniej podgrzewa atmosferę.

Liderka zespołu Piękni i Młodzi coraz bardziej promienieje z miłości.
Uczucie jakim darzy swojego obecnego partnera Krzysztofa jest godne podziwu!
Otwarcie trzeba stwierdzić iż zarówno jak obecny partner Krzysztof i Magdalena Narożna nie kryją swojej wielkiej miłości.
Artystka bardzo chętnie dzieli się wraz ze swoimi fanami jak spędza swój czas wolny.
Wszystko wskazuje na to iż ani minuta cennego wolnego czasu nie zostanie zmarnowana.
Każdą wolną chwilę Magdalena spędza ze swoimi najbliższymi.

Wspólne gotowanie oraz gry i zabawy przy których również towarzyszą przeróżne rekreację z córką Gabrysią.
Pomimo burzliwych sytuacji jakie wystąpiły na początku stycznia w zespole na twarzy liderki zespołu Piękni i Młodzi pojawia się coraz większy uśmiech a co najważniejsze z prawdziwego zdarzenia.

Magdalena Narożna postanowiła w mediach społecznościowych podzielić się ze wszystkimi fanami swoją weekendową aktywnością, która z pewnością ma swój urok!

Gwiazda disco polo uwielbia spędzać czas ze swoją rodziną, zmiany jakie następują na twarzy Magdaleny Narożnej są tylko oznaką wielkiego szczęścia.
Magdalena Narożna wraz z córką Gabrysią oraz swoim narzeczonym Krzysztofem postanowili się wybrać w pełne uroku miejsce.
Gołym okiem trzeba przyznać iż na jesienną aurę pogodową, przebywanie w miejscu w którym są piękne najróżniejsze dynie dodało całej rodzince ogromnej zabawy.

Na profilu społecznościowym wokalistka disco polo Magdalena Narożna umieściła wymowne fotografię, na których widać wielki uśmiech.
Pomimo dość mocnego uszczerbku na zdrowiu, wokalistka disco polo nie zamierza siedzieć bezczynnie i postanawia umilać swój dzień ze wszystkimi w pięknych miejscach.


Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację