Nowość od zespołu Power Play! Tym razem postawili na nie byle jaki cover pt: „O Karolino” z repertuaru Bayer Full.

Przebój roku 2021

Power Play czy Bayer Full? Zdania fanów są mocno podzielone. W sieci ukazał się cover, który mocno namieszał w branży disco polo.

Początki zespołu Power Play sięgają 2001 roku, który powstał z inicjatywy lidera i wokalisty Sylwestra Gazdy. Zespół Power Play z biegiem 20-stu lat na scenie wyrobił sobie markę oraz zdobył tysiące serc fanów. Grają setki koncertów rocznie w całej Polsce przemierzając przy tym tysiące kilometrów. Cały czas poszerzając swój repertuar muzyczny.

Zespół Power Play był również jednym z wielu gości na jubileuszowym koncercie zespołu Bayer Full z okazji ich 40-lecia pracy artystycznej. Kilka dni temu odbyła się również transmisja w TVP2 z tego wydarzenia, która przyciągnęła miliony widzów przed telewizory.

Grupa Bayer Full doczekała się nowej wersji swojego przeboju pt: „O Karolino”. Fani są zafascynowani nową wersją.

Podczas jubileuszy zaproszone zespoły wykonywały piosenki z repertuaru grupy Bayer Full. Zespół Power Play postawił wysoko poprzeczkę wykonując cover pt: „O Karolino„. Wielu fanów komentując uznało, że wersja grupy Power Play jest lepsza od oryginału. Cóż, nie nam jest to oceniać.

W związku z tak pozytywnym odbiorem naszej wersji utworu „O Karolino” którą przygotowaliśmy i mieliśmy ogromną przyjemność wykonać podczas benefisu zespołu Bayer Full w TVP Postanowiliśmy o publikacji na naszym kanale. – Napisał zespół Power Play.

Nie pozostaje nam nic innego jak życzyć naszym czytelnikom udanej zabawy przy utworze.


Intense

Przeboy

Klaudia Bemler

Czelo po co mi to było

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga